Giriş Yap

Üye Ol

İADE VE İPTAL KOŞULLARI


Vazgeçme

Almış olduğunuz ürünü ambalajı açılmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden satış faturası tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu bozulmuş, tekrar satışa sunulma özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünler eğer var ise standart aksesuarı ile birlikte eksiksiz ve hasarsız iade edilmelidir. İade ürünlerinizi, ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren mesajı e-posta adresimize veya iletişim(satış temsilcileri) bölümümüze gönderiniz. Satış temsilcilerimiz gönderdiğiniz e-mail aracılığı ile sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma ve montaj masrafları tüketici tarafından karşılanacaktır.

Sipariş İptali

Siparişler mağazamızda işlem görmeye başladığı andan itibaren 3 aşamadan geçer.
– “Ödeme Bekliyor”
– “Onaylandı”
– “Kargoya Verildi”.

Kredi kartınız onaylanmadan siparişinizi iptal ettirebilirsiniz. Kredi kartı banka tarafından onaylanmış siparişler iptal edilemez. Bu durumda satış temsilcilerimize telefon ya da mail yoluyla ulaşıp gerekli İptal İşlemi için başvurunuzu yapmanız gerekmektedir.

Ödeme İptali

İade Koşullarının tüm şartlarına uyarak iade işleminizi gerçekleştiriniz. İşlem sonunda ürün için ödenen ücretler müşteriye hiç bir kesinti yapılmadan aynı ödeme kanalı ile iade edilir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Taşıma sırasında hasar görmüş ürünü tespit etmek için kapınıza gelen siparişi nakliye yetkilisinin yanında açıp faturası ile karşılaştırınız. Bir hata, eksiklik ve tahribat olup olmadığını kontrol ediniz. Almış olduğunuz üründe tahribat veya eksiklik olması koşulunda nakliye görevlisinin yardımı ile tutacağınız tutanakta belirtip, ürünü nakliye yetkilisine teslim ediniz.

Aksi halde ürünü eksiksiz aldığınız kabul edilip iade işlemi gerçekleştirilmez. Fişsiz, faturasız ve tutanaksız gönderilmiş olan ürünlerin iadeleri firmamız tarafından kabul edilmemektedir. Bu belgelerin tarafımıza ulaşmasını takip eden 7 gün içerisinde ürün bedelinin müşterinin kredi kartına iade edilmesi için firmamız girişimde bulunur. Talep ederseniz taşıma sırasında hasar görmüş olan ürününüzün yerine aynı veya eş değerde başka bir ürün alabilirsiniz.